Poniedziałek, 26 czerwca 2017. Imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny

Granica lepsza od Jegłownika!

2013-09-30 10:54:59 (ost. akt: 2013-09-30 11:00:51)

Granica Zagaje pokonała na własnym boisku Agat Jegłownik 5:2 (3:2). Było to drugie z rzędu zwycięstwo podopiecznych Jerzego Bukackiego.

Granica Zagaje - Agat Jegłownik 5:2 (3:2)
Bramki: Marcin Kultys, Mateusz Prymon x 2, Jakub Blcerzak, Julian Prymon

Skład: Krypski - Kajtaniak (Jacek Kultys), Trojanowski Konrad, Adam Śniegocki, Daniel Bukacki, Marcin Kultys, Dariusz Piskorz, Mateusz Bułat, Jakub Balcerzak (Julian Prymon), Patryk Smolka, Mateusz Prymon (Pawel Bułat)

Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie dla Granicy, która po 7 minutach prowadziła już 2:0. Pierwszą bramkę w 4 minucie zdobył Marcin Kultys, który wykorzystał zagranie wzdłuż bramki od Patryka Smolki i z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

W 7. minucie Balcerzak przedarł się lewą stroną i zdecydował się na strzał z ostrego kąta, który zdołał obronić bramkarz gości. Jednak przy dobitce Mateusza Prymona nie miał już szans. Gospodarze po uzyskaniu tak szybko prowadzenia rozluźnili się i w następnych minutach to Agat zyskał inicjatywę. W 22 minucie było 2:1. Na strzał z około 14 metrów zdecydował się jeden z zawodników rywali i pokonała Krypskiego.

Kilka chwil później było już 2:2. Niemalże kopia akcji na 2:1 i takie same rozstrzygnięcie. Po stracie drugiego gola Granica zaatakowała i na efekty nie było trzeba długo czekać. W polu karnym faulowany był Mateusz Prymon i sam poszkodowany zamienił rzut karny na bramkę. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie pomimo szans z obydwu stron.

Na drugą połowę zawodnicy prowadzeni przez Jerzego Bukackiego wyszli zmotywowani i ze zmianą ustawienia. Adama Śniegocki został przesunięty na środek obrony, a do pomocy poszedł Konrad Trojanowski, Granica w drugiej części przeważała i miała kilka wyśmienitych okazji na podwyższenie wyniku. Jednak były one notorycznie marnowane.

Dopiero w 72 minucie na techniczny strzał z 16 metrów zdecydował się Balcerzak i piłka wpadła do bramki tuż przy słupku. Po zdobyciu czwartej bramki Granica nie schodziła z połowy gości.

Jednak tak jak przez całą drugą połowę zawodnicy nie potrafili umieścić piłki w siatce, a zrobił to wprowadzony pięć minut wcześniej Julian Prymon, wykorzystując błąd bramkarza, który wybijając piłkę nabił jednego ze swoich kolegów, a piłka wróciła pod nogi Juliana i ten spokojnie umieścił ją w pustej bramce. Do końca wynik nie uległ zmianie i Granica mogła cieszyć się po raz drugi w tym sezonie z kompletu punktów.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.