Thriller z happy endem w Zagajach

2014-05-12 23:43:42(ost. akt: 2014-05-12 23:45:21)
Granica pokonała na własnym boisku Relax Płoskinię 6:4 po meczu, który zapewne zapamiętają zarówno zawodnicy, jak i kibice obu zespołów.
Granica Zagaje - Relax Płoskinia 6:4 (1:2)

Prymon Bogdan x 2, Balcerzak x 3, Prymon Julian - Zająć, Komorowski, Wilbik. Rudzik

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już na początku spotkania wyszli na prowadzenia za sprawą Bogdana Prymona. Po zdobyciu bramki akcja przenosiła się z jednej bramki pod drugą, a w 30 minucie błąd bramkarza Granicy wykorzystał zawodnik rywali i doprowadził do remisu. Zawodnicy z Zagaj nie zdążyli otrząsnąć się po stracie bramki, a na strzał z 30 metrów zdecydował się zawodnik gości i piłka zatrzepotała w siatce.

Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla zawodników Relaxu, którzy zdobyli trzecią bramkę. Podopieczni Jerzego Bukackiego nie zrezygnowali z walki o komplet punktów i za sprawą Balcerzaka, który wykorzystał rzut karny zdobyli bramkę kontaktową. Radość gospodarzy z bramki nie trwała zbyt długo, bo po raz czwarty w tym meczu piłkę z siatki musiał wyciągać Krypski.

Gdy wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty trzecią bramkę dla Granicy zdobył Balcerzak, a chwile później po raz drugi z rzutu karnego bramkarza rywali pokonał Balcerzak doprowadzając do remisu. Piątego gola zdobył Prymon Bogdan,a wynik ustalił Julian Prymon. Dla Granicy była to czwarta wygrana w piątym meczu rundy rewanżowej.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: