Czwartek, 20 lipca 2017. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Thriller z happy endem w Zagajach

2014-05-12 23:43:42 (ost. akt: 2014-05-12 23:45:21)

Granica pokonała na własnym boisku Relax Płoskinię 6:4 po meczu, który zapewne zapamiętają zarówno zawodnicy, jak i kibice obu zespołów.

Granica Zagaje - Relax Płoskinia 6:4 (1:2)

Prymon Bogdan x 2, Balcerzak x 3, Prymon Julian - Zająć, Komorowski, Wilbik. Rudzik

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już na początku spotkania wyszli na prowadzenia za sprawą Bogdana Prymona. Po zdobyciu bramki akcja przenosiła się z jednej bramki pod drugą, a w 30 minucie błąd bramkarza Granicy wykorzystał zawodnik rywali i doprowadził do remisu. Zawodnicy z Zagaj nie zdążyli otrząsnąć się po stracie bramki, a na strzał z 30 metrów zdecydował się zawodnik gości i piłka zatrzepotała w siatce.

Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla zawodników Relaxu, którzy zdobyli trzecią bramkę. Podopieczni Jerzego Bukackiego nie zrezygnowali z walki o komplet punktów i za sprawą Balcerzaka, który wykorzystał rzut karny zdobyli bramkę kontaktową. Radość gospodarzy z bramki nie trwała zbyt długo, bo po raz czwarty w tym meczu piłkę z siatki musiał wyciągać Krypski.

Gdy wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty trzecią bramkę dla Granicy zdobył Balcerzak, a chwile później po raz drugi z rzutu karnego bramkarza rywali pokonał Balcerzak doprowadzając do remisu. Piątego gola zdobył Prymon Bogdan,a wynik ustalił Julian Prymon. Dla Granicy była to czwarta wygrana w piątym meczu rundy rewanżowej.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Źródło: granicazagaje