Granica Zagaje : Zagłada Lisów 6:3. Trzy bramki Marcina Śniegockiego

2014-09-14 22:45:04(ost. akt: 2014-09-14 22:47:36)

Autor zdjęcia: Granica Zagaje

Granica Zagaje pokonała na własnym boisku Zagładę Lisów i utrzymała się na fotel lidera B-klasy.
Granica Zagaje - Zagłada Lisów 6:3 (4:2)

Marcin Śniegocki 11, 30, 61, Jakub Balcerzak 31, Bogdan Prymon 16, 90

Spotkanie, które na prośbę gości zostało przełożone na sobotę rozpoczęło się idealnie dla przyjezdnych, którzy po błędzie obrony gospodarzy wyszli na prowadzenie.

Radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo, bo już dwie minuty później w polu karnym faulowany był Bogdan Prymon, a jedenastkę na bramkę zamienił Marcin Śniegocki. Pięć minut później Bogdan Prymon podwyższył prowadzenie Granicy. Goście w 23. minucie odpowiedzieli bramką kontaktową, którą zdobył po błędzie bramkarza Granicy Bukowski. W 30. minucie Śniegocki zdecydował się na strzał z dystansu i po raz drugi w tym spotkaniu pokonał bramkarza rywali. Niespełna 120 sekund później zagranie Karpińskiego wykończył Balcerzak i do przerwy Granica schodziła z prowadzeniem 4:2.

W 57. minucie plac gry po otrzymaniu drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki musiał opuścić Trojanowski. Pomimo osłabienia w 61. minucie Śniegocki po raz trzeci pokonał bramkarza rywali. Cztery minuty później goście zdobyli trzecią i jak się okazało ostatnią bramkę w meczu. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Bogdan Prymon dla którego było to już dziewiąte trafienie w sezonie.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na lelkowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: