Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Zbiórka słodyczy dla dzieci z domu dziecka we Fromborku

2015-01-11 11:17:52 (ost. akt: 2015-01-11 11:36:09)

Autor zdjęcia: Irena Sołoducha

Samorząd Uczniowski z Zespołu Szkół w Lelkowie już po raz kolejny zebrał słodycze dla dzieci z Powiatowego Domu Dziecka „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku.

W szkole odbyły się w szkole „Rozgrywki Charytatywne”. Dzięki dobrej współpracy Samorządu Uczniowskiego z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowano mecze piłki nożnej dla klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjum. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły, czyli dzieci uczęszczające do punktu przedszkolnego i uczniowie z klas 0-III, kibicowali starszym kolegom i koleżankom ze szkoły podstawowej.

Podczas meczy piłki nożnej rozgrywanych przez gimnazjalistów, kolegów ze swoich klas wspierali rówieśnicy. Natomiast dnia 18-go grudnia gimnazjaliści rozegrali jeszcze mecze piłki siatkowej. Biletem wstępu na mecze, zarówno dla graczy, jak i dla kibiców, było przekazanie „słodkiego podarunku”. Należy podkreślić, że wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, dyrekcja, pracownicy administracji i obsługi zaangażowali się w akcję, przynieśli słodycze, a dzięki temu mogliśmy przekazać naprawdę dużą paczkę.

Od od pani dyrektor i wszystkich dzieci otrzymaliśmy za to piękną kartkę z życzeniami świątecznymi oraz podziękowania za „okazaną życzliwość i wsparcie, (…) za gest dobrego serca (…)” .

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w „Rozgrywkach Charytatywnych”, pamiętają o przyniesieniu „słodkiego podarunku”, i co najważniejsze - rozumieją cel i czują potrzebę organizowania tej akcji. O zaangażowaniu świadczy bardzo duża ilość zebranych słodyczy. Będziemy kontynuować tradycję i w przyszłym roku również zorganizujemy naszą szkolną akcję „Rozgrywki Charytatywne”.

Anna Andrejuk-Klufas

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na lelkowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages