Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Życzenia, przedstawienie i upominki. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

2015-01-26 10:49:58 (ost. akt: 2015-01-26 11:10:33)

Autor zdjęcia: Irena Sołoducha

W czwartek (22 stycznia) odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Do biblioteki szkolnej przybyli babcie, prababcie, dziadkowie i pradziadkowie.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Wspólnie ze swoimi paniami: K. Kiełek, J. Ozimkowską i W. Konofalską przygotowały dla nich przedstawienie.

Do biblioteki szkolnej przybyli babcie, prababcie, dziadkowie, pradziadkowie i z niecierpliwością czekali na występ swoich wnucząt. Dyrektor Iwona Chojecka przywitała zaproszonych Gości oraz złożyła im serdeczne życzenia. Następnie przedszkolaki zaprezentowały programy artystyczne składające się z wierszy i piosenek oraz wręczyły upominki i laurki z życzeniami. Dziadkowie i babcie ze wzruszeniem wysłuchali swoich wnucząt nagradzając ich gromkimi brawami.

W dalszej części uroczystości wszyscy miło spędzili czas na rozmowach przy słodkim poczęstunku, o który zadbali rodzice.

OrganizatorzyWięcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj


Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wilczeta.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Źródło: IS

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages