Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Impreza rekreacyjno – sportowa w Lelkowie

2015-06-19 15:20:07 (ost. akt: 2015-06-19 15:22:29)

Autor zdjęcia: Irena Sołoducha

W kompleksie rekreacyjno – sportowym przy Zespole Szkół w Lelkowie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Miała ona charakter profilaktyczny.

W zabawach mogli brać udział uczniowie Zespołu Szkół w Lelkowie tj. odział przedszkolny, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz rodzice ze swoimi dziećmi, które jeszcze nie chodzą do szkoły.
Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z zabaw organizowanych przez nauczycieli i pracowników Gminnego Centrum Kultury.
Oddział przedszkolny i klasy 0 – III bawiły się na placu zabaw, dmuchanych zjeżdżalniach, skoczniach oraz brały udział w konkursie indywidualnym (wędka szczęścia), w którym każdy uczestnik otrzymał nagrodę.
Klasy IV i V rozegrały charytatywny mecz w „Dwa ognie”.
Klasa VI i klasy gimnazjum dziewcząt rozegrały charytatywny turniej siatkówki, natomiast chłopcy gimnazjum charytatywny turniej piłki nożnej.
Warunkiem uczestnictwa w powyższych turniejach było ofiarowanie na rzecz Domu Dziecka we Fromborku słodkiego podarunku.
Słodycze zebrane z turniejów charytatywnych były przekazane przez Panią Andrejuk – Klufas.
Oprócz tego każdy uczeń szkoły podstawowej i gimnazjum mógł uczestniczyć w konkurencjach indywidualnych o charakterze sportowym, gdzie zdobywał nagrody.
W przerwach między konkurencjami wszyscy uczestnicy imprezy byli zaproszenie na kiełbaskę z grilla.
Fundusze na zakup nagród i sfinansowanie imprezy zostały pozyskane z Urzędu Gminy Lelkowo, Gminnego Centrum Kultury oraz Zespołu Szkół w Lelkowie.
W ramach projektu w każdej klasie Zespołu Szkół w Lelkowie były przeprowadzone pogadanki na temat profilaktyki uzależnień. Ponadto gimnazjaliści w ramach projektów edukacyjnych mieli możliwość przedstawienia różnych form aktywności fizycznej jako alternatywy dla komputera i TV.

Organizatorzy dziękują sponsorom za wsparcie finansowe.
Organizatorzy

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IS

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages