Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Świąteczna zumba w Lelkowie

2015-12-24 13:18:14 (ost. akt: 2015-12-24 13:20:47)

Autor zdjęcia: Irena Sołoducha

W sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się szkolna Wigilia. Kolędy polskie śpiewała grupa uczniów przygotowana przez księdza Piotra, a ukraińskie prze siostrę Julię. Pod kierunkiem pani Katarzyny Ogiela-Kazakiewicz uczniowie zatańczyli świąteczną zumbę.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w dniu 22 grudnia 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły z udziałem zaproszonych gości, dyrekcji szkoły, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, rodziców, dzieci przedszkolnych i uczniów wszystkich klas Zespołu Szkół w Lelkowie odbyła się szkolna Wigilia. Ksiądz proboszcz Piotr Piasecki odczytał fragment Ewangelii i złożył życzenia świąteczne.

Następnie kolędy polskie śpiewała grupa uczniów przygotowana przez księdza Piotra, a ukraińskie prze siostrę Julię. Uczniowie uczęszczający na zajęcia pozalekcyjne Zumba pod kierunkiem pani Katarzyny Ogiela-Kazakiewicz zatańczyli taniec świąteczny.

Pani dyrektor Iwona Chojecka wręczyła dyplomy i nagrody za kartki bożonarodzeniowe dla laureatów konkursu organizowanego przez panią Ewę Karczewską. Dla wylosowanych uczniów tańczących Zumbę wręczono upominki. Kończąc ogólne spotkanie pani Dyrektor podziękowała organizatorom za przygotowanie uroczystego spotkania oraz złożyła zgromadzonym serdeczne i ciepłe życzenia świąteczno-noworoczne.

Po zakończeniu uroczystości na sali gimnastycznej uczniowie z wychowawcami przeszli do swoich klas udekorowanych choinkami, stroikami, gdzie z nauczycielami i rodzicami dzielili się opłatkiem oraz próbowali różnych potraw ze świątecznie przygotowanego stołu. Były pierogi, czerwony barszczyk, ciasta, ciasteczka i mandarynki.
Panował odświętny nastrój, uczniowie byli w eleganckich ubiorach, śpiewano kolędy, składano sobie serdeczne życzenia. Podczas przełamywania opłatkiem padały miłe, szczere i płynące prosto z serca życzenia.

Wesołych Świąt i oby nadchodzący rok 2016 był jeszcze lepszy od poprzedniego!


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IS

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages