środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

My uczniowie pierwszej klasy Tobie książko przyrzekamy.

2016-04-04 20:31:58 (ost. akt: 2016-04-04 21:14:45)

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Zagajach zostali pasowani na czytelników. Celem tej uroczystości było przygotowanie uczniów klasy pierwszej do wypożyczania książek z biblioteki szkolnej oraz zaznajomienie dzieci z regulaminem biblioteki.

Maria Dańczuk oraz uczniowie z klasy piątej zaprosili pierwszaków do konkursu pt. "Czy znasz tę bajkę?" Klasa pierwsza odpowiadała na pytania dotyczące takich lektur jak "Czerwony Kapturek", "Kopciuszek", "Złota Rybka" "Trzy Świnki czy "Księżniczka na ziarnku grochu". Mali czytelnicy odpowiadali bezbłędnie na każde pytanie. Byli bardzo zaangażowani, a zarazem bardzo przejęci.

Dlatego wszyscy otrzymali równorzędne nagrody w postaci słodyczy ufundowane przez dyrektor szkoły Halinę Stechnacz - Buśko.

Iwona Popiel

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IwonaPopiel

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages