Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

IV Dzień Rodziny. Festyn z wieloma atrakcjami

2016-06-06 09:27:47 (ost. akt: 2016-06-06 09:34:58)

Autor zdjęcia: Iwona Popiel

W słoneczny dzień w Szkole Podstawowej w Zagajach odbył się festyn rodzinny, który zapewnił naszym uczniom oraz ich rodzinom szereg atrakcji.

Imprezę rozpoczęli dyrektor Halina Stechnacz - Buśko oaz wójt gminy Lelkowo Stanisław Popiel. Serdecznie powitali wszystkich gości i zaprosili do wspólnej zabawy.

Osobami prowadzącymi festyn byli przedstawiciele Sportowej Inicjatywy Warmia, którzy angażowali wszystkich do aktywnego udziału poprzez animacje taneczne, karaoke, zabawy sportowe - współzawodnictwo klas, wspólną zabawę o savoir vivre. Dużym powodzeniem cieszyła się polowa Foto- Budka, dzięki której można było uwiecznić ulotne chwile. Wielką atrakcją dla uczestników okazały się kule wodne oraz bungee.

Swoją obecnością zaszczycili nas również funkcjonariusze Straży Granicznej w Grzechotkach, Komendy Powiatowej Policji w Braniewie oraz ochotnicy ze Straży Pożarnej w Zagajach, którzy prezentowali swój sprzęt służbowy.

Nie zabrakło również pysznych ciast przygotowanych przez rodziców uczniów oraz smacznej grochówki, kiełbaski z grilla i waty cukrowej.

Serdeczne podziękowania składamy współorganizatorowi Joannie Bujko - dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie oraz sponsorom, którzy wspomogli nas finansowo w przygotowaniu tej imprezy, tj. Stanisławowi Popiel, Alicji i Jerzemu Wieliczko, Robertowi Banaszek, Grzegorzowi Śliwińskiemu oraz Radosławowi Gołębiewskiemu.

Dziękujemy również rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym, którzy wspierali nas w przygotowaniach IV Dnia Rodziny.

Iwona PopielCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IwonaPopiel

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages