Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

W Zespole Szkół w Lelkowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

2017-06-25 18:42:42 (ost. akt: 2017-06-25 18:54:50)

Autor zdjęcia: Irena Sołoducha

Na ostatnim w tym roku szkolnym apelu, ustępująca z Samorządu Uczniowskiego Przewodnicząca Klaudia Gałan funkcję przekazała Natalii Omelan, która poprowadziła uroczyste spotkanie.

Dyrekcja szkoły, pani Iwona Chojecka i pani Bożena Rubacha, wręczyły świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody dla uczniów, którzy wyróżnili się wysokimi wynikami w nauce. Rodzice naszych zdolnych i pracowitych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Następnie pani Dyrektor przekazała stypendia ufundowane przez Wójta dla absolwentek: Ciastek Sandry, Gałan Klaudii, Król Oliwii. Za bardzo dobre wyniki w nauce stypendia dyrektora otrzymali uczniowie: Aleksandra Rubacha, Natalia Omelan, Szymon Urawski, Klaudia Galan, Oliwia Król, Sandra Ciastek, Karolina Imiołek, Justyna Bereda. Nagrody książkowe i dyplomy otrzymali odchodzący z funkcji SU uczniowie: Klaudia Gałan, Sandra Ciastek, Oliwia Król, Klaudia Sulewska, Piotr Krupa, Mateusz Zienkiewicz, Bartosz Koziej.

Pani dyrektor podziękowała pani Joannie Bujko za wieloletnią pracę w Radzie Rodziców i również rodzicom, którzy angażują się w pracę na rzecz szkoły. Podziękowała całej społeczności szkolnej za zaangażowanie, dobrze wykonaną pracę i życzyła wszystkim bezpiecznego wypoczynku na wakacjach.

W części artystycznej zatańczyli uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej, którzy uczestniczyli w zajęciach w ramach innowacji pedagogicznej „Jestem Artystą”, prowadzonych przez panią Irenę Bagan i panią Annę Rutkowską. Tradycyjnie gimnazjaliści z klasy drugiej pożegnali starszych kolegów. Pod kierunkiem Arkadiusza Wewersajtysa przygotowali dowcipną prezentację multimedialną i wręczyli im tort. Absolwenci Gimnazjum w swojej prezentacji wspomnieli lata minione oraz podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: ks. mitrat Jan Łajkosz i Przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Bujko.

Irena Sołoducha,
fot.Stanisław Dworak

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IS

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages