Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Lepsza droga od Piela do Piotrowca

2017-09-28 09:00:00 (ost. akt: 2017-09-27 13:41:27)

Z początkiem października rozpocznie się remont dwóch odcinków dróg powiatowych na trasach Piele-Zagaje i Wyszkowo-Piotrowiec w gminie Lelkowo.

Zadanie inwestycyjne nosi nazwę „Poprawa warunków komunikacyjnych w ciągu drogi powiatowej nr 1397N odcinek Piele – Piotrowiec”. Nowa nawierzchnia zostanie wykonana na niemal 5-kilometrowym odcinku.

— Inwestycja będzie polegała na wykonaniu remontu nawierzchni jezdni, poprzez ułożenie warstwy wyrównawczej i warstwy ścieralnej na całej szerokości drogi od Zagaj do Piela i od Wyszkowa do Piotrowca — mówi Mirosław Kudliński, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego.

To kolejne działania Zarządu Powiatu Braniewskiego, zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatowych.

— Oprócz nowych nawierzchni realizujemy także inne inwestycje drogowe, polegające na ustawianiu oznakowań, frezowaniu pni, udrażnianiu rowów, wykaszaniu poboczy i remontów obiektów mostowych na głównych drogach — mówi Mirosław Kudliński.

SP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages