Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Jak dbaliśmy o zwierzęta w czasie zimowego chłodu

2018-03-27 13:59:56 (ost. akt: 2018-03-27 14:00:40)

Autor zdjęcia: Irena Sołoducha

Uczniowie klas I – III pod kierunkiem p. Ireny Bagan i p. Anny Rutkowskiej wystąpili przed społecznością szkolną i rodzicami.

Podczas tegorocznej zimy najmłodsi uczniowie naszej szkoły dbali o to, aby ptaki w okolicy nie były głodne. Dzięki spotkaniom z leśniczym zdobywali wiedzę jak należy prawidłowo dokarmiać zwierzęta i z zaangażowaniem włączali się w działania prowadzone na rzecz ptaków.

Podsumowaniem naszej wspólnej pracy było przygotowanie przedstawienia pt. „Na belku” autorstwa p. Haliny Sutkowy. Uczniowie klas I – III pod kierunkiem p. Ireny Bagan i p. Anny Rutkowskiej 16.03.20118 roku wystąpili przed społecznością szkolną i rodzicami.

Mali artyści wcielili się w role ptaków, zająca, psa, kota oraz dzieci które doskonale wiedziały w jaki sposób dbać o zwierzęta w czasie zimowego chłodu. Najmłodsi widzowie mogli przypomnieć sobie nazwy różnych gatunków ptaków. Nie zabrakło również pięknie zaśpiewanych piosenek i układów tanecznych. Na zakończenie uczennice z klasy III wykonały taniec i w ten sposób pożegnały „Panią Zimę”.

Piękna scenografia, ciekawe kostiumy i co najważniejsze wspaniała gra aktorska spowodowały, że widownia oglądała przedstawienie z ogromnym zainteresowaniem.

Irena Bagan
Anna Rutkowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IS

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages