Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Profil użytkownika Ewelina Sikorska

„Jak nie czytam, jak czytam” w Szkole Podstawowej w Zagajach

W piątek, 7 czerwca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach przystąpili do ogólnopolskiej akcji wspierającej czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”, ogłoszonej przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w Szkole”.

VII Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Zagajach, mimo deszczowej pogody, jak zwykle udany

Dnia 17 maja mimo niesprzyjającej, deszczowej aury, na placu przy Szkole Podstawowej w Zagajach zjawiło się wiele rodzin, aby świętować VII Dzień Rodziny. Tegorocznej uroczystości przyświecało hasło „Małżeństwo-dobre relacje-silna rodzina” Tego dnia po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że szkoła to nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale również rodzice i dziadkowie, na których pomoc i życzliwość możemy liczyć.

Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

11 listopada to ważne święto dla Polaków. W końcu, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała upragnioną niepodległość. Jak co roku, społeczność Szkoły Podstawowej w Zagajach pamiętała o uczczeniu tego święta.

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w...

Młodzi w Akcji- Wiwat niepodległość! w Szkole Podstawowej w Zagajach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach przystąpili do ogólnopolskiego programu Młodzi w Akcji- Wiwat niepodległość! Jest to program, którego celem jest inspirowanie młodzieży do podejmowania nieszablonowych działań z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

21 października - Światowy Dzień Ziemniaka

Pyra, kartofel, brambor, grula… Polski ziemniak niejedno ma imię. W roli głównej pieczony ziemniak, ale atrakcji przygotowanych dla uczniów naszej szkoły było znacznie więcej.

W piątek 19 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach obchodzili „Dzień pieczonego ziemniaka”. Inicjatorkami...

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach w ogólnopolskiej akcji „BohaterON – włącz historię!”

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

22 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „BohaterON – włącz historię!”. Projekt...

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W tym roku w Szkole Podstawowej w Zagajach Dzień Edukacji Narodowej obchodzono nieco wcześniej niż przypada jego data. 12 października uczniowie wraz z gronem pedagogicznym, dyrekcją i pracownikami administracyjno-obsługowymi zgromadzili się, aby uczestniczyć w uroczystym apelu przygotowanym z tej okazji przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Natalii Dulęby. Dzieci zaprezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki dla swoich wychowawców i nauczycieli. Specjalną niespodzianką okazała się Gala Oskarowa.

III Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Zagajach

W piątek 15 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej w Zagajach odbył się III Dzień Rodziny.

Dla uczniów i ich rodzin przygotowano szereg atrakcji, a plac przed szkołą stał się miejscem serdecznych, rodzinnych spotkań i wesołej zabawy. Festyn rozpoczęła dyrektor szkoły, pani Halina Stechnacz-Buśko, która...

Internetowy Teatr TVP ponownie w Szkole Podstawowej w Zagajach

18 marca 2015 roku do Szkoły Podstawowej w Zagajach ponownie zawitał Internetowy Teatr TVP dla szkół. Tym razem uczniowie obejrzeli spektakl pt. „Proszę słonia” z Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie.

Zabawną historię Pinia i jego porcelanowego przyjaciela Dominika, 50 lat temu napisał Ludwik...

Warsztaty profilaktyczne w Szkole Podstawowej w Zagajach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach wzięli udział w warsztatach profilaktycznych "Decydujesz-zyskujesz…”.

Celem zajęć było rozwijanie umiejętności ochrony samego siebie przed współczesnymi środkami uzależniającymi takimi jak alkohol, narkotyki, papierosy, napoje energetyzujące, dopalacze, uświadomienie...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »