Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Profil użytkownika Ewelina Sikorska

III Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Zagajach

W piątek 15 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej w Zagajach odbył się III Dzień Rodziny.

Dla uczniów i ich rodzin przygotowano szereg atrakcji, a plac przed szkołą stał się miejscem serdecznych, rodzinnych spotkań i wesołej zabawy. Festyn rozpoczęła dyrektor szkoły, pani Halina Stechnacz-Buśko,...

Internetowy Teatr TVP ponownie w Szkole Podstawowej w Zagajach

18 marca 2015 roku do Szkoły Podstawowej w Zagajach ponownie zawitał Internetowy Teatr TVP dla szkół. Tym razem uczniowie obejrzeli spektakl pt. „Proszę słonia” z Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie.

Zabawną historię Pinia i jego porcelanowego przyjaciela Dominika, 50 lat temu napisał...

Warsztaty profilaktyczne w Szkole Podstawowej w Zagajach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach wzięli udział w warsztatach profilaktycznych "Decydujesz-zyskujesz…”.

Celem zajęć było rozwijanie umiejętności ochrony samego siebie przed współczesnymi środkami uzależniającymi takimi jak alkohol, narkotyki, papierosy, napoje energetyzujące, dopalacze,...

Obchody Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Zagajach

11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Patriotyczne święto skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości stanowiącymi istotny składnik narodowej tożsamości. Dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy, uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach przedstawili wzruszającą lekcję historii przygotowaną pod kierunkiem p. Eweliny Sikorskiej.

„Medialna szkoła”. By być bezpiecznym w sieci

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach wzięli udział w warsztatach "Medialna szkoła" organizowanych przez Ośrodek Profilaktyki "Nowa Perspektywa".

Zajęcia były poświęcone bezpieczeństwu w sieci oraz rozważnemu korzystaniu z nowinek technologicznych. W ich trakcie dzieci zdobyły wiedzę...

„Dzień Pieczonego Ziemniaka” w Szkole Podstawowej w Zagajach

Jesień to pora zbierania plonów, w tym ziemniaków, a przy okazji – ich pieczenia. Z tego właśnie powodu 28 października uczniowie klas 1 – 6 wraz z wychowawcami wzięli udział w rozgrywkach sportowych przygotowanych przez panią Iwonę Popiel.

Uczniowie w Zagajach „Blaskiem chronieni”!

We wtorek 07.10.2014r. funkcjonariusze placówki Straży Granicznej w Grzechotkach przeprowadzili warsztaty dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zagajach w ramach programu prewencyjno-edukacyjnego pt. „Blaskiem chronieni”.

Celem przedsięwzięcia jest podnoszenie bezpieczeństwa dzieci i ich ochrona...

ENEJ w Szkole Podstawowej w Zagajach

W dniu 11 września, przy okazji dożynek gminnych w Lelkowie, w Szkole Podstawowej w Zagajach gościliśmy przedstawicieli zespołu ENEJ - gwiazdy tegorocznych obchodów święta plonów.

Na początku spotkania Piotr Sołoducha i Mirosław Ortyński przedstawili historię powstania zespołu. Następnie...

II Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Zagajach

Dnia 30 maja przy pięknej słonecznej pogodzie, na terenie Szkoły Podstawowej w Zagajach odbył się Dzień Rodziny. Uroczystość ta była organizowana po raz drugi i cieszy nas fakt, że była to okazja do świętowania w rodzinnym gronie. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że szkoła to nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale również rodzice i dziadkowie, na których pomoc i życzliwość możemy liczyć.

Majowe święta w Zagajach

W maju przypadają trzy państwowe święta: Międzynarodowe Święto Pracy, Święto Flagi oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji, 30 kwietnia w Szkole Podstawowej w Zagajach odbyła się uroczysta akademia.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego dzieci wysłuchały wyjątkowej lekcji historii, przygotowanej...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »