Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Profil użytkownika Ewelina Sikorska

Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

11 listopada to ważne święto dla Polaków. W końcu, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała upragnioną niepodległość. Jak co roku, społeczność Szkoły Podstawowej w Zagajach pamiętała o uczczeniu tego święta.

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w...

Młodzi w Akcji- Wiwat niepodległość! w Szkole Podstawowej w Zagajach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach przystąpili do ogólnopolskiego programu Młodzi w Akcji- Wiwat niepodległość! Jest to program, którego celem jest inspirowanie młodzieży do podejmowania nieszablonowych działań z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

21 października - Światowy Dzień Ziemniaka

Pyra, kartofel, brambor, grula… Polski ziemniak niejedno ma imię. W roli głównej pieczony ziemniak, ale atrakcji przygotowanych dla uczniów naszej szkoły było znacznie więcej.

W piątek 19 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach obchodzili „Dzień pieczonego ziemniaka”. Inicjatorkami...

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach w ogólnopolskiej akcji „BohaterON – włącz historię!”

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

22 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „BohaterON – włącz historię!”. Projekt...

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W tym roku w Szkole Podstawowej w Zagajach Dzień Edukacji Narodowej obchodzono nieco wcześniej niż przypada jego data. 12 października uczniowie wraz z gronem pedagogicznym, dyrekcją i pracownikami administracyjno-obsługowymi zgromadzili się, aby uczestniczyć w uroczystym apelu przygotowanym z tej okazji przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Natalii Dulęby. Dzieci zaprezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki dla swoich wychowawców i nauczycieli. Specjalną niespodzianką okazała się Gala Oskarowa.

III Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Zagajach

W piątek 15 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej w Zagajach odbył się III Dzień Rodziny.

Dla uczniów i ich rodzin przygotowano szereg atrakcji, a plac przed szkołą stał się miejscem serdecznych, rodzinnych spotkań i wesołej zabawy. Festyn rozpoczęła dyrektor szkoły, pani Halina Stechnacz-Buśko, która...

Internetowy Teatr TVP ponownie w Szkole Podstawowej w Zagajach

18 marca 2015 roku do Szkoły Podstawowej w Zagajach ponownie zawitał Internetowy Teatr TVP dla szkół. Tym razem uczniowie obejrzeli spektakl pt. „Proszę słonia” z Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie.

Zabawną historię Pinia i jego porcelanowego przyjaciela Dominika, 50 lat temu napisał Ludwik...

Warsztaty profilaktyczne w Szkole Podstawowej w Zagajach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach wzięli udział w warsztatach profilaktycznych "Decydujesz-zyskujesz…”.

Celem zajęć było rozwijanie umiejętności ochrony samego siebie przed współczesnymi środkami uzależniającymi takimi jak alkohol, narkotyki, papierosy, napoje energetyzujące, dopalacze, uświadomienie...

Obchody Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Zagajach

11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Patriotyczne święto skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości stanowiącymi istotny składnik narodowej tożsamości. Dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy, uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach przedstawili wzruszającą lekcję historii przygotowaną pod kierunkiem p. Eweliny Sikorskiej.

„Medialna szkoła”. By być bezpiecznym w sieci

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach wzięli udział w warsztatach "Medialna szkoła" organizowanych przez Ośrodek Profilaktyki "Nowa Perspektywa".

Zajęcia były poświęcone bezpieczeństwu w sieci oraz rozważnemu korzystaniu z nowinek technologicznych. W ich trakcie dzieci zdobyły wiedzę jak bezpiecznie...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »