Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Podziel się:

Podziel się:

Przedświąteczne spotkanie

W bibliotece szkolnej przy dźwięku kolęd i pastorałek spotkali się chętni uczniowie Zespołu Szkół w Lelkowie, ich rodzice, dyrekcja szkoły, pracownicy i nauczyciele.

Z inicjatywy naszych uczniów Klaudii Sulewskiej i Mateusza Kolasy w godzinach popołudniowych 16 grudnia zorganizowano w bibliotece szkolnej przedświąteczne spotkanie.
Przy suto zastawionym stole, dźwięku kolęd i pastorałek spotkali się chętni uczniowie Zespołu Szkół w Lelkowie, ich rodzice, dyrekcja szkoły, pracownicy i nauczyciele.
Uczeń klasy drugiej gimnazjum – Arek Wewersajtys przygotował interesującą prezentację multimedialną o zwyczajach świąteczno-noworocznych w różnych zakątkach świata. Podkład muzyczny stanowiły kolędy wykonane w obcych językach.
Wspólne kolędowanie w miłej atmosferze łączyło przyjemne z pożytecznym. Pozwoliło na zacieśnienie relacji między uczestnikami. Cieszymy się, ze w wigorze przedświątecznych przygotowań uczestnicy spotkania znaleźli czas, żeby pobyć ze sobą.
Dziękujemy wszystkim za obecność, a szczególnie organizatorom, którzy zapowiadają, że to nie koniec tego typu przedsięwzięć.

Irena Sołoducha i Ewa Karczewska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I.S. oraz opublikowany na portalu Lelkowo: Przedświąteczne spotkanie w szkole
Oceń artykuł:

(0)