Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Dziecka

Dla przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkól w Lelkowie zorganizowano zajęcia edukacyjne i sportowe.

1 czerwca dla przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkól w Lelkowie zorganizowano zajęcia edukacyjne i sportowe.

Dzieci z kl. „0” i punktu przedszkolnego z wychowawczyniami odwiedziły placówkę Straży Granicznej. Z wielkim zainteresowaniem obejrzały sprzęt i dowiedziały się o specyfice pracy funkcjonariuszy. Po powrocie każde dziecko „wędką szczęścia’ złowiło sobie prezencik.

Uczniowie brali udział w zawodach sportowych. W podstawówce pierwsze miejsce zajęła kl. V, a drugie kl. VI i IV. W gimnazjum w grze w piłkę siatkową pierwsze miejsce zajęła kl. II, drugie kl. I, trzecie kl. III. W piłce nożnej pierwsze miejsce zajęła kl. III, drugie kl. II, trzecie kl. I. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody. Dzieciom i uczniom bardzo smakowały posiłki regeneracyjne.

Dodatkowo dla kl. I-III SP zajęcia z udzielania pierwszej pomocy i bezpieczeństwa ruchu drogowego prowadzili gimnazjaliści z klasy trzeciej.

Do organizacji świątecznego dnia dla dzieci włączyli się: rodzice, Gminne Centrum Kultury, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół. Koordynatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego: pan Stanisław Dworak i pan Marek Kiebało.

Serdeczne podziękowania składamy współorganizatorom i sponsorom.Organizatorzy i uczniowie
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I.S.
Oceń artykuł:

(0)