Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Podziel się:

Podziel się:

„ … znów będą wakacje …”

23 czerwca w Zespole Szkół w Lelkowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: ks. mitrat Jan Łajkosz i Przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Bujko.
Na ostatnim w tym roku szkolnym apelu, ustępująca z Samorządu Uczniowskiego Przewodnicząca Klaudia Gałan funkcję przekazała Natalii Omelan, która poprowadziła uroczyste spotkanie. Dyrekcja szkoły, pani Iwona Chojecka i pani Bożena Rubacha, wręczyły świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody dla uczniów, którzy wyróżnili się wysokimi wynikami w nauce. Rodzice naszych zdolnych i pracowitych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Następnie pani Dyrektor przekazała stypendia ufundowane przez Wójta dla absolwentek: Ciastek Sandry, Gałan Klaudii, Król Oliwii. Za bardzo dobre wyniki w nauce stypendia dyrektora otrzymali uczniowie: Aleksandra Rubacha, Natalia Omelan, Szymon Urawski, Klaudia Galan, Oliwia Król, Sandra Ciastek, Karolina Imiołek, Justyna Bereda. Nagrody książkowe i dyplomy otrzymali odchodzący z funkcji SU uczniowie: Klaudia Gałan, Sandra Ciastek, Oliwia Król, Klaudia Sulewska, Piotr Krupa, Mateusz Zienkiewicz, Bartosz Koziej
Pani dyrektor podziękowała pani Joannie Bujko za wieloletnią pracę w Radzie Rodziców i również rodzicom, którzy angażują się w pracę na rzecz szkoły. Podziękowała całej społeczności szkolnej za zaangażowanie, dobrze wykonaną pracę i życzyła wszystkim bezpiecznego wypoczynku na wakacjach.
W części artystycznej zatańczyli uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej, którzy uczestniczyli w zajęciach w ramach innowacji pedagogicznej „Jestem Artystą”, prowadzonych przez panią Irenę Bagan i panią Annę Rutkowską. Tradycyjnie gimnazjaliści z klasy drugiej pożegnali starszych kolegów. Pod kierunkiem Arkadiusza Wewersajtysa przygotowali dowcipną prezentację multimedialną i wręczyli im tort. Absolwenci Gimnazjum w swojej prezentacji wspomnieli lata minione oraz podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.

Irena Sołoducha,
fot.Stanisław Dworak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I.S. oraz opublikowany na portalu Lelkowo: W Zespole Szkół w Lelkowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Oceń artykuł:

(0)