Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Podziel się:

Podziel się:

Wnuki przekazały najpiękniejsze życzenia

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień. Uroczystość z tej okazji jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Lelkowie.

Dnia 09 lutego 2018r., odbyło się spotkanie z kochanymi babciami i dziadkami w grupach. Dzieci, pod kierunkiem nauczycielek, pani J.Ozimkowskiej i Katarzyny Kiełek, przygotowały wzruszający program artystyczny. Dla licznie przybyłych gości wnuki przekazały najpiękniejsze życzenia wyrażone wierszem, piosenką i tańcem. Była to miła okazja, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, troskę i wyrozumiałość. Występ małych aktorów wywołał u babć i dziadków ogromną radość i wzruszenie. Gromkimi brawami podziękowali oni swoim ukochanym wnukom za występy. Następnie dzieci obdarowały ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Było to spotkanie pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Wspaniała atmosfera przyczyniła się do umocnienia jeszcze większej więzi rodzinnej.

Katarzyna Kiełek
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I.S. oraz opublikowany na portalu Lelkowo: Wnuki przekazały najpiękniejsze życzenia
Oceń artykuł:

(0)