Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Podziel się:

Podziel się:

W lelkowskim przedszkolu

Dzieci miają możliwość integrowania się podczas wspólnych imprez i zabaw.

W lelkowskim przedszkolu

Dzień Przedszkolaka

W dniu 20.09.2017r. dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego obchodziły swoje święto. Z tej okazji wychowawczynie P. K.Kiełek, p.J.Ozimkowska i p.A.Majszyk zorganizowały spotkanie w punkcie przedszkolnym, na którym dzieci miały możliwość zintegrowania się podczas wspólnych zabaw.

Pasowanie na przedszkolaka – 24.11.2017r.

Na uroczystości maluszki w strojach biedronek zaprezentowały swoje umiejętności: śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze, udowadniając w ten sposób gościom, że są gotowi by stać się prawdziwymi przedszkolakami. Po złożeniu obietnicy bycia wzorowym przedszkolakiem, pani Dyrektor dokonała pasowania. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki od Dyrektor Szkoły p.I.Chojeckiej oraz Sekretarz Urzędu Gminy p.A.Stech. Na koniec odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek, 27.11.2017r. przedszkolaki świętowały Światowy dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każde dziecko przyniosło do przedszkola swoją ulubioną przytulankę. Maluszki opowiadały o swoich misiach, wspólnie bawiły się, gimnastykowały i tańczyły z misiami.


Mikołajki

6 grudnia punkt przedszkolny odwiedził Mikołaj. Długo wyczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Większość dzieci odważnie podchodziła do Mikołaja i robiła z nim pamiątkowe zdjęcia.


Bal karnawałowy - 18.01.2018r.

Już od rana tego dnia w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci chętnie prezentowały swoje stroje karnawałowe oraz uczestniczyły w konkursach. Następnie wzięły udział w szkolnym projekcie edukacyjnym, pt. Bezpieczne ferie zimowe 2018, zorganizowanym na hali sportowej. Po obejrzeniu prezentacji i filmików, dzieci bawiły się przy muzyce.


Justyna Ozimkowska – wychowawczyni w punkcie przedszkolnym

fot. Archiwum szkolne
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I.S.
Oceń artykuł:

(0)