Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Jak dbaliśmy o zwierzęta w czasie zimowego chłodu

Uczniowie klas I – III pod kierunkiem p. Ireny Bagan i p. Anny Rutkowskiej wystąpili przed społecznością szkolną i rodzicami.


Podczas tegorocznej zimy najmłodsi uczniowie naszej szkoły dbali o to, aby ptaki w okolicy nie były głodne. Dzięki spotkaniom z leśniczym zdobywali wiedzę jak należy prawidłowo dokarmiać zwierzęta i z zaangażowaniem włączali się w działania prowadzone na rzecz ptaków.
Podsumowaniem naszej wspólnej pracy było przygotowanie przedstawienia pt. „Na belku” autorstwa p. Haliny Sutkowy. Uczniowie klas I – III pod kierunkiem p. Ireny Bagan i p. Anny Rutkowskiej 16.03.20118 roku wystąpili przed społecznością szkolną i rodzicami. Mali artyści wcielili się w role ptaków, zająca, psa, kota oraz dzieci które doskonale wiedziały w jaki sposób dbać o zwierzęta w czasie zimowego chłodu. Najmłodsi widzowie mogli przypomnieć sobie nazwy różnych gatunków ptaków. Nie zabrakło również pięknie zaśpiewanych piosenek i układów tanecznych. Na zakończenie uczennice z klasy III wykonały taniec i w ten sposób pożegnały „Panią Zimę”.
Piękna scenografia, ciekawe kostiumy i co najważniejsze wspaniała gra aktorska spowodowały, że widownia oglądała przedstawienie z ogromnym zainteresowaniem.

Irena Bagan
Anna Rutkowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I.S. oraz opublikowany na portalu Lelkowo: Jak dbaliśmy o zwierzęta w czasie zimowego chłodu
Oceń artykuł:

(0)