Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podziel się:

Podziel się:

Festyn rodzinny w Szkole w Zagajach

W czwartek ( 25 maja) w Szkole Podstawowej w Zagajach odbył się V Dzień Rodziny. Dopisała nam piękna , słoneczna pogoda oraz humory.

Festyn rozpoczęła dyrektor Halina Stechnacz - Buśko, witając wszystkich serdecznie ciepłymi słowami oraz uśmiechem. Wójt gminy Lelkowo Stanisław Popiel złożył nam życzenia, a także wspomniał o tym, że rodzina to najważniejsza grupa społeczna, o którą należy dbać.

Czas zabawy umilali nam założyciele Sportowej Inicjatywy Warmia. Państwo Siedlik zapewnili nam mnóstwo zabaw tanecznych i sportowych, które dostarczyły nam ogrom pozytywnych emocji.

Dużym powodzeniem cieszyły się pozostałe atrakcje, tj. duży dmuchany zamek i kule wodne. Malowanie twarzy również okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie było widać końca kolejki.

Było również smacznie i słodko, ponieważ nie zabrakło pysznych ciast przygotowanych przez rodziców, kiełbaski z grilla i waty cukrowej.

Serdeczne podziękowania składamy współorganizatorowi tej imprezy, tj. dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie Joannie Bujko a także sponsorom - Wójtowi Stanisławowi Popiel oraz Alicji i Jerzemu Wieliczko.

Dziękujemy także rodzicom, którzy wykazali zaangażowanie podczas festynu.

Iwona Popiel
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Iwona Popiel oraz opublikowany na portalu Lelkowo: Festyn rodzinny w Zagajach
Oceń artykuł:

(0)