Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Podziel się:

Podziel się:

JASEŁKA I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM W ZAGAJACH

Święta Bożego Narodzenia są dla wielu z nas wyjątkowym przeżyciem, a jasełka od wielu lat przedszkolną tradycją.

Dzieci w pięknych strojach świetnie wcieliły się w rolę św, Józefa, Maryi, pastuszków, trzech króli , gwiazdki, aniołków i owieczek. Przy tym doskonale się bawiły, prezentując taniec i śpiewając dobrze znane najpiękniejsze kolędy. Przedszkolaki starały się odegrać swoje role jak najlepiej przed tak licznie zgromadzoną publicznością w osobach zaproszonych gości, rodziców i dziadków. Gromkimi brawami podziękowano małym aktorom za piękny występ.

Na koniec przedstawienia głos zabrała pani dyrektor oraz pan Łukasz Skrzeszewski , złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczne oraz obdarowali dzieci świątecznymi upominkami .

Ale to nie wszystkie niespodzianki, które czekały na dzieci. Do punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego przybył tak długo oczekiwany Święty Mikołaj. Radości nie było końca. Podczas tego spotkania dzieci śpiewały piosenki. Na twarzach widać było zadowolenie. Mikołaj obdarował wszystkich przedszkolaków prezentami,a dzieci obiecały, że będą grzeczne zarówno w domu jak i w przedszkolu.

Marta Janecka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Iwona Popiel
Oceń artykuł:

(0)