Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Profil użytkownika MDT

Dzień Misia w punkcie przedszkolnym w Zagajach

W dniu 26 listopada w Punkcie Przedszkolnym w Zagajach obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia

Tego szczególnego dnia dzieci przybyły do Przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi. Zasiadły one na specjalnie przygotowanym miejscu dla misiaczków, czekając cierpliwie...

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM W ZAGAJACH

Dzień 15 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z Punktu Przedszkolnego w Zagajach . Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w...

Śniadanie daje moc!

W celu zwiększenia świadomości uczniów na temat roli zdrowego odżywiania, Szkoła Podstawowa w Zagajach przyłączyła się w bieżącym roku szkolnym do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie Daje Moc”, organizowanej przez koalicję Partnerstwo dla Zdrowia oraz Instytut Matki i Dziecka.

Szkoła w Zagajach pomaga bezdomnym zwierzętom

W związku ze zbliżającą się zimą, którą szczególnie ciężko znoszą bezdomne zwierzęta Sekcja wolontariatu w Szkole Podstawowej w Zagajach, Gmina Lelkowo zorganizowała zbiórkę karmy dla zwierząt.

W październiku Sekcja wolontariatu w szkole podstawowej zorganizowała akcję na rzecz zwierząt...

Dlaczego świeci Słońce? Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach już wiedzą!

Spadające gwiazdy! Kamienie z nieba! Materia z kosmosu od dawna budzi emocje, ale czym jest ona naprawdę? Jak jest zbudowana? Skąd pochodzi? Jak do nas dociera? Na te i inne pytania uczniowie naszej szkoły otrzymali dziś odpowiedź.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach odwiedzili w czwartek Planetarium...

25. AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA POD HASŁEM: „AKCJA- SEGREGACJA”

25. września w Szkole Podstawowej w Zagajach odbyła się coroczna akcja sprzątania świata. W jubileuszowej akcji brali udział uczniowie z punktu przedszkolnego, kl. 0, klas I – VI.

Szkoła Podstawowa w Zagajach wzięła udział w jubileuszowej 25-tej akcji sprzątania świata pod hasłem "AKCJA - SEGREGACJA"....

Dzień Dziecka - zdrowo i sportowo

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach 1. czerwca świetnie się bawili obchodząc swoje święto, nie zapomnieli jednak o tym by tego dnia zadbać o zdrowie.

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Zagajach jak co roku obchodzony jest w duchu sportowej rywalizacji. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele...

UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE SZKOŁY W ZAGAJACH PAMIĘTAJĄ O ZDROWIU!

Dzień Zdrowia to bardzo ważny dzień w harmonogramie świąt naszej szkoły. Obchodzony jest co roku i cieszy się dużą popularnością wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.

Dnia 26.04.2018 roku w Szkole Podstawowej w Zagajach odbyły się obchody Światowego Dnia Zdrowia pod hasłem „Zdrowie dla...

Finał akcji "Podziel się na święta"

Przed świętami postanowiliśmy pomyśleć o potrzebujących z gminy Lelkowo. Jest nam niezmiernie miło, że akcja zakończyła się sukcesem.

Z inicjatywy Sekcji Wolontariatu wszystkie klasy oraz oddział przedszkolny i punkt przedszkolny włączyły się w marcu do akcji „Podziel się na święta”. Postanowiliśmy...

Uczniowie z Zagaj w Centrum Nauki Eksperyment

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach, biorący udział w projekcie "Szkoła Cyfrowych Ekspertów" odwiedzili niezwykle ciekawe miejsce w Trójmieście.

12 marca 2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach odwiedzili Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Wycieczka zorganizowana została przez TPD w Elblągu...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »