Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podziel się:

Podziel się:

Bal karnawałowy w Zagajach ze Sportową Inicjatywą Warmia

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach huczną zabawą zakończyli pierwszy semestr nauki. Tegoroczny bal karnawałowy przygotował Samorząd Uczniowski we współpracy ze Sportową Inicjatywą Warmia.

W czwartkowe przedpołudnie, 19 stycznia, odbył się - tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Zagajach - bal karnawałowy. Sala gimnastyczna naszej szkoły pełna była kolorowych wróżek, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Na tegoroczny bal zaproszeni zostali przez Samorząd Uczniowski założyciele Sportowej Inicjatywy Warmia - Bartosz i Małgorzata Siedlik. Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniła Sportowa Inicjatywa, nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie z Rudolfem - zatroskanym reniferem, który zaprezentował efektowne eksperymenty, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: MDT oraz opublikowany na portalu Lelkowo: Bal karnawałowy ze Sportową Inicjatywą Warmia
Oceń artykuł:

(0)