Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Dziecka - zdrowo i sportowo

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach 1. czerwca świetnie się bawili obchodząc swoje święto, nie zapomnieli jednak o tym by tego dnia zadbać o zdrowie.

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Zagajach jak co roku obchodzony jest w duchu sportowej rywalizacji. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele z radością uczestniczyli w przygotowanych przez pana Dariusza Wieliczko atrakcjach. Najpierw uczniowie wspólnie z wychowawcami przygotowali plakaty na temat " Dzień Dziecka na sportowo". Po zaprezentowaniu prac, pani Dyrektor w imieniu swoim i grona pedagogicznego złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia oraz obdarowała upominkami. Następnie pan Dariusz Wieliczko dołożył wszelkich starań by pokazać uczniom, jak wiele cukru znajduje się w ich ulubionych napojach i słodyczach. Krótki wykład na temat szkodliwości cukru w naszym organizmie i mierzenie jego ilości w popularnych produktach zrobiły na uczniach duże wrażenie.
Głównym punktem obchodów Dnia Dziecka w Zagajach były konkurencje sportowe na boisku szkolnym. Po wspaniałej zabawie wszyscy zasiedli przy ognisku z kiełbaskami.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: MDT
Oceń artykuł:

(0)